Апарати за домаќинство

Сите видови, сите брендови – еден сервис!

Доколку имате проблем со било кој апарат за домаќинство во вашиот дом, не се колебајте да го повикате нашиот тим! Вршиме поправки и сервис на апсолутно сите видови домашни апарати: миксери, блендери, машини за перење и сушење алишта, мишини за перење садови и т.н.

Нашиот тим е обучен за поправка на апарати од сите брендови со кои имаме соработка, а воедно располагаме со огромна лагер листа на оригинални и компатибилни резервни делови во секое време и за секаков вид на поправка.

За пријава на дефект на апарат од сите  брендови  јавете се на единствениот телефонски број на овластениот Елецтролукс Македонија сервис за Македонија: 02/322 5 230. Операторот ќе ја забележи вашата пријава и на вашата адреса ќе го испрати сервисерот кој е најблиску до вас. При пријава на дефект, потребни се информации за артиклот и серискиот број на апаратот, како и датумот од фискалната сметка на кој е купен производот.

Results 1 - 4 of 4
JET_11
Product SKU: 3010016
Average customer rating:
Current Stock Level

JET_430

Call for price
THREE_WAY TAP ASSEMBLY 0 3_4_428
Product SKU: 3010111
Average customer rating:
Current Stock Level

THREE_WAY TAP ASSEMBLY 0 3_4_428

Call for price
TAP IN NICKEL_PLATED BRASS 3_8_ MC_429
Product SKU: 3010119
Average customer rating:
Current Stock Level

TAP IN NICKEL_PLATED BRASS 3_8_ MC_429

Call for price
STAINLESS STEEL LID ASSEMBLY_431
Product SKU: 3010114
Average customer rating:
Current Stock Level

STAINLESS STEEL LID ASSEMBLY_431

Call for price

Contact & Support

Telephone-Bitola: +389 (0) 47 203 330
Telephone-Skopje: +389 02 3298 130
Telephone-Skopje: +389 02 3225 230
Fax:              +389 (0) 47 203 900
Mobile Phone Number: +389 (0) 70 237 108
E-mail:   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Electrolux Logo

Visitors Counter

004199578
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
554
3779
10744
4163151
89225
359673
4199578

Your IP: 3.235.20.185
Server Time: 2024-05-23 03:41:29

Family  Brand  Electrolux 

    

Follow us

 

JoomShaper